• Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Truth or Dare

  • Rampage

    ★★★½

  • Game Over, Man!

    ½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Sherlock Gnomes

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Outsider

    ★½

  • Gringo

    ★½

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Death Wish

  • Benji

    ★★★★

  • Every Day

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Red Sparrow

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Hellraiser: Judgment

  • Annihilation

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Forever My Girl

  • Fifty Shades Freed

    ★½

  • 12 Strong

    ★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • Insidious: The Last Key

    ★★

  • The Ritual

    ★★★

  • Veronica

    ★★

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Muppet Guys Talking: Secrets Behind the Show the Whole World Watched

    ★★★½

  • Final Portrait

    ★★★

  • Christmas List

    ★★½

  • Before I Wake

    ★★

  • Empire State

    ★★

  • John Carter

    ★★★½

  • Gnomeo & Juliet

    ★½

  • Faster

    ★★

  • Backyard Wedding

    ★★½

  • Race to Witch Mountain

    ★½

  • The Love Guru

    ½

  • Get Smart

    ★★½

  • Gridiron Gang

    ★★★½

  • Doom

  • Herbie Fully Loaded

    ★★★

  • Dracula 3000

  • Walking Tall

    ★★

  • Benji: Off the Leash!

  • Dirty Dancing: Havana Nights

    ★★

  • Titanic: The Legend Goes On...

    ½

  • Lethal Weapon 4

    ★½

  • Space Jam

    ½

  • Shall We Dance?

    ★★★★★

  • New Nightmare

    ★★★★★

  • Steel Justice

  • Lethal Weapon 3

    ★★½

  • The Godfather: Part III

    ★½

  • Total Recall

    ★★★★★

  • Lethal Weapon 2

    ★★★½

  • Jaws: The Revenge

    ★★

  • Benji the Hunted

    ★★½

  • Lethal Weapon

    ★★★★

  • Condor

    ★★½

  • Jaws 3-D

    ★★★

  • The Electric Grandmother

    ★½

  • Xanadu

    ★★

  • Oh Heavenly Dog

    ½

  • Herbie Goes Bananas

    ★½

  • Long Weekend

    ★★★

  • Jaws 2

    ½

  • Death Bed: The Bed That Eats

    ★★