• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Leaving Neverland

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Venom

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

  • Widows

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★★

  • The Predator

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Free Solo

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Extinction

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Sharp Objects

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Whitney

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Shoplifters

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★★

  • Death Wish

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • RBG

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • A Night at the Garden

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★★