• WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Justice League

  • Wormwood

  • Coco

  • Impossible Horror

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

  • Let the child be the guide

    ★★★½

  • Chappaquiddick

  • Disobedience

  • Kodachrome

  • The Ritual

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • I, Tonya

  • Racer and the Jailbird

  • Bodied

    ★★★★

  • Borg vs McEnroe

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • It

  • Woodshock

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • Battle of the Sexes

  • Lady Bird

  • First Reformed

  • The Shape of Water

  • 2036: Nexus Dawn

  • Logan Lucky

  • Detroit

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Book of Henry

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

  • The Beguiled

  • Godard Mon Amour

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

  • Faces Places

  • The Keepers

  • Okja

  • Wonder Woman

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

  • Alien: Covenant

  • Blade of the Immortal

  • Get Me Roger Stone

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Green Fog

    ★★★★

  • The Trip to Spain

    ★★★½

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • Mr. Roosevelt

  • Atomic Blonde

  • The Disaster Artist

    ★★

  • Win It All

  • Baby Driver

  • Song to Song

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • The Farthest

  • Beauty and the Beast

  • Big Little Lies

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

  • T2 Trainspotting

    ★★★

  • Band Aid

  • Get Out

  • Golden Exits

  • A Ghost Story

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

  • Ingrid Goes West

  • The Big Sick

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½