Sort by

angela has logged 28 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Another Round

Another Round

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shiva Baby

Shiva Baby

2018
×
Edit this entry  
30
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
House at the End of the Street

House at the End of the Street

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Plus One

Plus One

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Letters to Satan Claus

Letters to Satan Claus

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bandslam

Bandslam

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Call

The Call

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Kid Detective

The Kid Detective

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A California Christmas

A California Christmas

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Rocks

Rocks

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sydney White

Sydney White

2007
×
Read the review Edit this entry  
09
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Godmothered

Godmothered

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Grinch

The Grinch

2018
×
Read the review Edit this entry  
07
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
U-Turn

U-Turn

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
Christmas with a Prince

Christmas with a Prince

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Last Song

The Last Song

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry