willsss has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
A Secret Love

A Secret Love

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
In the Intense Now

In the Intense Now

2017
×
★★★
Edit this entry  
27
As Armas e o Povo

As Armas e o Povo

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Circus of Books

Circus of Books

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Sarah Silverman: A Speck of Dust

Sarah Silverman: A Speck of Dust

2017
×
Edit this entry  
14
Love Is Strange

Love Is Strange

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love Wedding Repeat

Love Wedding Repeat

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Another Country

Another Country

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Black Power Mixtape 1967-1975

The Black Power Mixtape 1967-1975

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Snatched

Snatched

2017
×
★★½
Edit this entry  
04
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★½
Edit this entry  
02
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
★★
Edit this entry