Sort by
  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The 400 Blows

    ★★★★

  • The Third Man

    ★★★★

  • Pickpocket

    ★★★

  • Persona

    ★★★★

  • Mirror

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★

  • Mrs. Dalloway

    ★★

  • Trainspotting

    ★★★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • The Revenant

    ★★★★