RSS feed for Will

Will has logged 10 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Plot Against America

The Plot Against America

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★
Edit this entry  
16
Amreeka

Amreeka

2009
×
★★★★
Edit this entry  
13
Six by Sondheim

Six by Sondheim

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Transfer

Transfer

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Mississippi Masala

Mississippi Masala

1991
×
★★★½
Edit this entry