Sort by

wilmerquispe has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Guy and Madeline on a Park Bench

Guy and Madeline on a Park Bench

2009
×
★★★★
Edit this entry  
20
Holes

Holes

2003
×
★★★½
Edit this entry  
19
Rent-A-Pal

Rent-A-Pal

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★★½
Edit this entry  
18
Come True

Come True

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Extraterrestrial

Extraterrestrial

2014
×
★★½
Edit this entry  
13
Superman II: The Richard Donner Cut

Superman II: The Richard Donner Cut

2006
×
★★★
Edit this entry  
11
Solaris

Solaris

1972
×
Edit this entry  
10
Freaks

Freaks

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Mortuary Collection

The Mortuary Collection

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Death & Life of John F. Donovan

The Death & Life of John F. Donovan

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Sky

The Sky

2020
×
★★★
Edit this entry  
06
Rabid

Rabid

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rabid

Rabid

1977
×
★★★★
Edit this entry  
03
La Llorona

La Llorona

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Pulse

Pulse

2001
×
★★★½
Edit this entry  
01
My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Edit this entry