• Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • One Piece Film: GOLD

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Furious 7

    ★★★½

  • Paddington

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★

  • Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

    ★★★½

  • One Piece Film: Z

    ★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★

  • Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

    ★★★½

  • VGHS: The Movie

    ★★½

  • Justice League: Doom

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★½

  • Sherlock Holmes

    ★★½

  • One Piece: Strong World

    ★★★

  • Redline

    ★★★★½

  • Futurama: Bender's Big Score

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★½

  • The Prestige

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Ella Enchanted

    ★★½

  • Oldboy

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★½

  • The Scorpion King

    ★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • Almost Famous

    ★★★½

  • Fight Club

    ★★★★

  • Batman & Robin

    ★★½

  • Street Fighter

    ★★★

  • Batman

    ★★★

  • Die Hard

    ★★★★½

  • Castle in the Sky

    ★★★

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★