Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

  • Sly

    ★★

  • A Haunting in Venice

  • When Evil Lurks

    ★★

  • The Burial

    ★★

  • The Killer

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ½

  • The Passenger

    ★½

  • Reinventing Elvis: The 68' Comeback

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • No Hard Feelings

  • The Flash

    ★★

  • Stan Lee

    ★★

  • Arnold

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★½

  • The Boogeyman

  • Asteroid City

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • One Ranger

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Dear Mama

    ★★★½

  • The Covenant

    ★½

  • Beau Is Afraid

  • Surrounded

  • Louis C.K. at The Dolby

    ★★½

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★½

  • Jules

    ★★

  • Air

    ★★

  • Joy Ride

    ★½

  • Boston Strangler

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★½

  • Scream VI

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★½

  • Reality

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Pamela, A Love Story

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • The Starling Girl

    ★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

  • You People

    ½

  • The Old Way

    ★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★½

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN