Andy has logged 12 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★½
Edit this entry  
25
Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Sasquatch

Sasquatch

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Potted Palm Trees

Potted Palm Trees

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
It's Me, Sarah

It's Me, Sarah

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Synonymous With

Synonymous With

2021
×
★★★½
Edit this entry  
17
Street Gang: How We Got to Sesame Street

Street Gang: How We Got to Sesame Street

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
South

South

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
White Squall

White Squall

1996
×
★★½
Edit this entry  
07
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
04
About Bananas

About Bananas

1935
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bananas!*

Bananas!*

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry