Sort by
  • I Came By

    ½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • Becoming

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Inheritance

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★

  • The Grudge

    ½

  • Frozen II

    ★★★★★