• Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • AEW Revolution 2021

    ★★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★★

  • Bobo the Monkey

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Puparia

    ★★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Parting Gift

    ★★★★

  • Coming Out

    ★★★½

  • Twins in Paradise

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Out

    ★★★

  • Honeydew

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Model Citizen

    ★★½

  • Underwater

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Myth: A Frozen Tale

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Catscape

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Fox Fires

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★½

  • Backroad

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Daughter

    ★★★★

  • Anima

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Memorable

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★½

  • We Are Columbine

    ★★★