Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

  • Bama Rush

    ½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Knock at the Cabin

  • Missing

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • She Said

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Smile

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Along for the Ride

    ★★

  • Crush

    ★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • Moonshot

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Book of Love

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Sing 2

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Cinderella

    ★½

  • After We Fell

    ½