Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

  • TÁR

  • Fire Island

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★½

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Annette

  • Black Widow

  • Luca

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • The Undoing

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The King of Staten Island

  • The Lovebirds

  • Hollywood

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Zola

  • Time

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Tall Girl

    ½

  • The Goldfinch

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½