Hannah has logged 15 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
Read the review Edit this entry  
24
Stick It

Stick It

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Other People

Other People

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Seth Rogen's Hilarity for Charity

Seth Rogen's Hilarity for Charity

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Chasing Amy

Chasing Amy

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry