RSS feed for Hannah

Hannah has logged 15 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Angels in America

Angels in America

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Legend

Legend

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love is the Devil: Study for a Portrait of Francis Bacon

Love is the Devil: Study for a Portrait of Francis Bacon

1998
×
Read the review Edit this entry  
19
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Turn It Around

Turn It Around

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
I Killed My Mother

I Killed My Mother

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Identity

Identity

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hotarubi no Mori e

Hotarubi no Mori e

2011
×
★★
Read the review Edit this entry