• The Hand of God

    ★★★

  • A Hero

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Jockey

    ★★★½

  • Bruised

    ★★½