Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wildflower

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • The Tinder Swindler

  • Moonfall

    ★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Scream

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID