• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Chickenhare and the Hamster of Darkness

    ★★

  • Love and Leashes

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★★

  • Master

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★★

  • The Silent Sea

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Hellbound

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★★

  • My Sweet Dear

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Madres

    ★★

  • The Manor

    ★★

  • Black as Night

    ★★

  • Bingo Hell

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Intrusion

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★