Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Beast

Beast

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Carter

Carter

2022
×
★★
Edit this entry  
06
Luck

Luck

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★
Edit this entry  
16
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★★
Edit this entry  
18
Chickenhare and the Hamster of Darkness

Chickenhare and the Hamster of Darkness

2022
×
★★
Edit this entry  
18
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Edit this entry  
03
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★★
Edit this entry  
21
Morbius

Morbius

2022
×
★★★
Edit this entry  
15
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Edit this entry  
13
Senior Year

Senior Year

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★★
Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★
Edit this entry  
20
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Edit this entry  
16
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★
Edit this entry  
16
X

X

2022
×
★★★★
Edit this entry  
09
Recalled

Recalled

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Yaksha: Ruthless Operations

Yaksha: Ruthless Operations

2022
×
★★★
Edit this entry  
09
Umma

Umma

2022
×
★★
Edit this entry  
02
Moonfall

Moonfall

2022
×
★★
Edit this entry  
20
Master

Master

2022
×
★★
Edit this entry  
20
No Exit

No Exit

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Monica and Friends: Lessons

Monica and Friends: Lessons

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
12
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Pirates: The Last Royal Treasure

The Pirates: The Last Royal Treasure

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Edit this entry  
27
Tyler Perry's A Madea Homecoming

Tyler Perry's A Madea Homecoming

2022
×
★★
Edit this entry  
27
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★★
Edit this entry  
14
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Love and Leashes

Love and Leashes

2022
×
★★★★
Edit this entry  
12
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
King Richard

King Richard

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
Belfast

Belfast

2021
×
★★
Edit this entry  
09
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Hotel Transylvania: Transformania

Hotel Transylvania: Transformania

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Hilda and the Mountain King

Hilda and the Mountain King

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Edit this entry