• The Green Knight

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • Part Time

  • Friends: The Reunion

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★½

  • Rock Bottom Riser

  • Azor

    ★★★★

  • The Girl and the Spider

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★½

  • Drift Away

    ★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • El Planeta

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • Cryptozoo

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Education

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★

  • Mangrove

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

  • On the Rocks

    ★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Spring Blossom

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Inheritance

    ★★★½

  • MLK/FBI

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • City Hall

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Centigrade

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Black Is King

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Irresistible

  • White Noise

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★½