RSS feed for Woo_Baum
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass

Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
25
How to Murder Your Wife

How to Murder Your Wife

1965
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Parasite

Parasite

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Natural Born Killers

Natural Born Killers

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shalako

Shalako

1968
×
★★★½
Edit this entry  
16
Astro Boy

Astro Boy

2009
×
★★★★
Edit this entry  
14
Brave Story

Brave Story

2006
×
★★★★
Edit this entry  
12
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry