Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Wish

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • The Burial

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★½

  • Be Water - Voices from Hong Kong

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Universal Theory

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Rustin

    ★★

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • The Lesson

    ★★★

  • Our Son

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • The Old Oak

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Total Trust

    ★★★½

  • Air

    ★★★