Martín has logged 16 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Quién te cantará

Quién te cantará

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★½
Edit this entry  
20
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

1995
×
★★★★
Edit this entry  
18
Autumn Sonata

Autumn Sonata

1978
×
★★★★
Edit this entry  
18
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Don't

Don't

2007
×
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Climax

Climax

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fanny and Alexander

Fanny and Alexander

1982
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fidel

Fidel

2016
×
Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★
Read the review Edit this entry