Sort by
  • Christmas As Usual

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Ed Sheeran: The Sum of It All

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Kangaroo Conspiracy

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★★★½

  • Passing

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Enforcement

    ★★★½

  • Night in Paradise

    ★★★½