Sort by
  • Mayor Pete

    ★½

  • Red Notice

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Eternals

    ★½

  • The Manor

    ★★

  • Bingo Hell

    ★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Queenpins

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Annette

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Infinite

    ★★½

  • Seance

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Undergods

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • The Tax Collector

    ★★½

  • Greenland

    ★★

  • The Current Occupant

    ★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Desperados

    ★½

  • Irresistible

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • The Last Days of American Crime

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★