Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

  • Swarm

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Drifting Home

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Terrifier 2

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★½

  • Barbie: Mermaid Power

    ★★½

  • My Fake Boyfriend

    ½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Umma

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★