Sort by

WraithApe has logged 28 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
29
The Terror of Hallow's Eve

The Terror of Hallow's Eve

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Top Knot Detective

Top Knot Detective

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Lowlife

Lowlife

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Veronica

Veronica

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dream Demon

Dream Demon

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Replace

Replace

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The End?

The End?

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Devil's Gate

Devil's Gate

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Death Laid an Egg

Death Laid an Egg

1968
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Victor Crowley

Victor Crowley

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Attack of the Adult Babies

Attack of the Adult Babies

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Diane

Diane

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Boots on the Ground

Boots on the Ground

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
The Bar

The Bar

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dead Shack

Dead Shack

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Our Evil

Our Evil

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dhogs

Dhogs

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sequence Break

Sequence Break

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Freehold

Freehold

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Psychopaths

Psychopaths

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Death Note

Death Note

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Outrage

Outrage

1950
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Red Queen Kills Seven Times

The Red Queen Kills Seven Times

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Swimmer

The Swimmer

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry