Sort by

wren has logged 25 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Barbie as Rapunzel

Barbie as Rapunzel

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Gulliver's Travels

Gulliver's Travels

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Extracurricular

Extracurricular

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Cinderella II: Dreams Come True

Cinderella II: Dreams Come True

2002
×
★★★
Edit this entry  
21
Roman Holiday

Roman Holiday

1953
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Secret of the Wings

Secret of the Wings

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Float

Float

2019
×
★★
Edit this entry  
14
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lava

Lava

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Treasure Chest

Treasure Chest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Aaarrgh!

Aaarrgh!

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tinker Bell and the Pirate Fairy

Tinker Bell and the Pirate Fairy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Miraculous World: New York, United HeroeZ

Miraculous World: New York, United HeroeZ

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Brave

Brave

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Misbehaviour

Misbehaviour

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Birds

The Birds

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry