parker has logged 18 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Justice League

Justice League

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mirror Mirror

Mirror Mirror

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hollars

The Hollars

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry