• Fatherhood

    ★★★★½

  • Ferry

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Holidate

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Hard Kill

    ★½

  • Desperados

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Debt Collectors

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Rev

    ★★★

  • Uncorked

    ★★★

  • Ultras

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Like a Boss

    ★½

  • F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Write Before Christmas

    ★★

  • Grand Isle

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Midway

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Jexi

    ★½

  • Semper Fi

    ★★★★

  • Jarhead: Law of Return

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Can You Keep a Secret?

    ★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • Sextuplets

    ★½

  • The Kitchen

    ★★★★½

  • Otherhood

    ★★½

  • A Score to Settle

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Beats

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Wine Country

    ★★★

  • Someone Great

    ★★½

  • The Perfect Date

    ★★★

  • Q Ball

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • Trading Paint

    ★★★

  • Oh, Ramona!

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Drunk Parents

    ★★

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Polar

    ★★★

  • Native Son

    ★★½