RSS feed for wwefan0599
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Bug's Life

A Bug's Life

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bending The Rules

Bending The Rules

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lodge

The Lodge

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
30
Running Scared

Running Scared

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Onward

Onward

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Playdate with Destiny

Playdate with Destiny

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Nine Inch Nails: Broken

Nine Inch Nails: Broken

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Hunchback of Notre Dame

The Hunchback of Notre Dame

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Stay

Stay

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dolittle

Dolittle

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mike's New Car

Mike's New Car

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lamp Life

Lamp Life

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Crawl

Crawl

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Last Unicorn

The Last Unicorn

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry