• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ½

  • The Resort

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Last Cruise

    ½

  • Yes Day

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • Bliss

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Magic Max

  • Safety

    ½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★★★

  • Soul

    ★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • 2067

    ★½

  • Dad Wanted

    ½

  • The Paper Tigers

    ★½

  • The Binge

    ★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The New Mutants

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★★

  • Magic Camp

    ★★★★

  • Upside-Down Magic

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • The Swing of Things

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Selfie Dad

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Think Like a Dog

  • Cagefighter: Worlds Collide

    ★½

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Ancestral World

    ½

  • The Main Event

    ★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Fat Ass Zombies

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Assassin 33 A.D.

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • My Spy

    ★★★★★

  • Dolittle

    ★★½

  • Miracle in the Valley

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Grand Isle

    ★★

  • Noelle

    ½

  • Playing with Fire

    ★★★