• Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Jai Bhim

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Love Story

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Disney Presents Goofy in How to Stay at Home

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Dragging the Classics: The Brady Bunch

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • TINA

    ★★★★

  • RuPaul’s Drag Race: Corona Can’t Keep a Good Queen Down

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • The Fable: The Killer Who Doesn't Kill

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ½

  • Holidate

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Putham Pudhu Kaalai

    ★★½

  • Coven

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Disciple

    ★★★★½

  • Antebellum

  • The New Mutants

    ★★½

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★★

  • Ava

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Head

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Valley Girl

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Shubh Mangal Zyada Saavdhan

    ★★★★

  • The Thing About Harry

    ½

  • Horse Girl

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★