• Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • The Murders at Starved Rock

    ★★★½

  • That Which Will Become of a Stolen Soul

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • LuLaRich

    ★★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★★★

  • Domiciled Pests

    ★★★

  • Dr. Death: The Undoctored Story

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★★

  • Luca

  • Eye Candy

  • Ways for an Artist to Die

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • Horror in the High Desert

    ★★

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★★

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★

  • Baby God

    ★★★

  • That Which Will Rise from Wind

  • Quaranstein

    ★★★

  • The House in Between

    ★★★

  • I've Been Afraid

  • The Willoughbys

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • McMillion$

    ★★★★★

  • Hungry Joe

    ★★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • His House

    ★★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★★

  • The Outsider

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • The Lost Women of NXIVM

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Jojo Rabbit

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Miner's Mountain

    ★★★

  • The Devil You Know

    ★★★½

  • Flux

    ★★★★★

  • Elf Pets: A Fox Cubs Christmas Tale

  • Midsommar

    ★★★★

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Bacurau

    ★★★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★★★