BZ has logged 19 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

1976
×
★★★★★
Edit this entry  
27
In the Folds of the Flesh

In the Folds of the Flesh

1970
×
★★★
Edit this entry  
27
Insidious: The Last Key

Insidious: The Last Key

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Children of the Damned

Children of the Damned

1964
×
★★½
Edit this entry  
26
David Cross: Making America Great Again

David Cross: Making America Great Again

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Veronica

Veronica

2017
×
★★½
Edit this entry  
26
Bowie: The Man Who Changed the World

Bowie: The Man Who Changed the World

2016
×
Edit this entry  
25
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Devil's Wedding Night

The Devil's Wedding Night

1973
×
★★
Edit this entry  
23
Hitch Hike

Hitch Hike

1977
×
★★½
Edit this entry  
22
Rififi

Rififi

1955
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Shrek

Shrek

2001
×
Edit this entry  
17
Village of the Damned

Village of the Damned

1960
×
★★★★
Edit this entry  
08
Guzoo: The Thing Forsaken by God - Part I

Guzoo: The Thing Forsaken by God - Part I

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Psychos in Love

Psychos in Love

1987
×
Edit this entry  
07
Devil Times Five

Devil Times Five

1974
×
★★
Edit this entry  
07
Superstition

Superstition

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Savage Weekend

Savage Weekend

1979
×
★★
Edit this entry