RSS feed for Caolan
  • Empire of the Sun

    ★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Ida

    ★★★

  • A Room with a View

    ★★½

  • Lars and the Real Girl

    ★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★★

  • A Syrian Love Story

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★½

  • Rocky

    ★★★

  • Extremely Loud & Incredibly Close

    ½

  • Okja

    ★★★½

  • Short Term 12

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Frances Ha

    ★★★