Sort by

Zay has logged 35 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Dinner Party

The Dinner Party

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Evil Little Things

Evil Little Things

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Verotika

Verotika

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Shivers

Shivers

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Arkansas

Arkansas

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Beasts Clawing at Straws

Beasts Clawing at Straws

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spiral

Spiral

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
They Reach

They Reach

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Funhouse

Funhouse

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Little Necro Red

Little Necro Red

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Aquaslash

Aquaslash

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Penance Lane

Penance Lane

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Rent-A-Pal

Rent-A-Pal

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Uncle Peckerhead

Uncle Peckerhead

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Unknown Origins

Unknown Origins

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
#Alive

#Alive

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hater

The Hater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Owners

The Owners

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Freaks – You're One of Us

Freaks – You're One of Us

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Are You Afraid of The Dark?

Are You Afraid of The Dark?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry