Sort by

Zay has logged 35 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Mass Hysteria

Mass Hysteria

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Blob

The Blob

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dark Stories to Survive the Night

Dark Stories to Survive the Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sound of Violence

Sound of Violence

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre

The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Chompy & The Girls

Chompy & The Girls

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bad Candy

Bad Candy

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Stairs

The Stairs

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Skyscraper

Skyscraper

1996
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Bleed With Me

Bleed With Me

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Ferpect Crime

The Ferpect Crime

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
For a Few Zombies More

For a Few Zombies More

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The House Next Door: Meet the Blacks 2

The House Next Door: Meet the Blacks 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kate

Kate

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Prey

Prey

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Martyrs Lane

Martyrs Lane

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Benny Loves You

Benny Loves You

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Blood Conscious

Blood Conscious

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Island

Black Island

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Best of Enemies

The Best of Enemies

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Level 16

Level 16

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Plan B

Plan B

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Rhythm Section

The Rhythm Section

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Superhost

Superhost

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry