Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Great White

    ★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Passing

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • What Lies Below

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Ava

    ★½

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Four Good Days

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Pilgrim

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Beyoncé Presents: Making The Gift

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Selah and the Spades

    ★★★★½

  • Escape Room

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Saturday Church

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Lemonade

    ★★★★★

  • Don't Breathe

    ★★½

  • The Escort

    ★★

  • Unfriended

    ★★★

  • BEYONCÉ

    ★★★★★

  • Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

    ★★★

  • You're Next

    ★★★

  • Honey 2

    ★★★

  • Beyoncé: I Am... World Tour

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★★½

  • I Am... Yours: An Intimate Performance at Wynn Las Vegas

    ★★★★★

  • Wrong Turn 3: Left for Dead

    ★★½

  • Cadillac Records

    ★★★★

  • The Beyoncé Experience Live

    ★★★★★

  • Wrong Turn 2: Dead End

    ★★

  • Dreamgirls

    ★★★★★

  • The Pink Panther

    ★★★