Sort by

ximena has logged 15 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
About Time

About Time

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★
Read prior review Edit this entry  
21
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
National Theatre Live: Fleabag

National Theatre Live: Fleabag

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
Read the review Edit this entry  
14
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Somebody

Somebody

2014
×
Edit this entry  
09
Me and You and Everyone We Know

Me and You and Everyone We Know

2005
×
★★★
Edit this entry  
08
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Harold and Maude

Harold and Maude

1971
×
★★★½
Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry