Sort by
  • Mystery Reel

    ★★★★

  • Call a Head

  • Nope

    ★★★★

  • Diarrhea of a Wimpy Kid

  • The Gray Man

  • Bernie Goes to the Store

  • Don’t Talk to Strangers

    ★★★★

  • Spiderhead

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★

  • Infinite Distances

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • So Good

  • Primo

    ★★★½

  • Super Skipper

  • RRR

    ★★★★½

  • Cosmopolitan

  • Tigre del Carbón

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Afterwater

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Newest Olds

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Answering the Sun

    ★★★★½

  • The Catch

  • Fresh

    ★★½

  • Kicking the Clouds

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • AI and I

    ★★★½

  • The Last Days of Larry Seltzer

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Ciao Alberto

  • High Heels Beloved

    ★★★

  • Bee HEMLOCK

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Escape the Undertaker

    ★½

  • Marblehead

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • [Untitled]

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Black Phone

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • pài-la̍k ē-poo (saturday afternoon)

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Bones

  • Polycephaly in D

    ★★★★½

  • Six Seventy-Two Variations, Variation 1

  • In and Out a Window

    ★★★

  • Estuary

  • Untitled (34bsp)

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Cathedral

    ★★★

  • Malignant

  • The Voyeurs

    ½