Omar! has logged 11 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cold War

Cold War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Everybody Knows

Everybody Knows

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Time Share

Time Share

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry