Adrian has logged 11 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Band of Brothers

Band of Brothers

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
American Reunion

American Reunion

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Patch Adams

Patch Adams

1998
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry