Elena has logged 27 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Perfect 10

Perfect 10

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Sister

Sister

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
The Dazzled

The Dazzled

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
27
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★
Edit this entry  
27
Adoration

Adoration

2019
×
★★
Edit this entry  
26
The Rental

The Rental

2020
×
★★½
Edit this entry  
25
Amulet

Amulet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Impetigore

Impetigore

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
Gone Baby Gone

Gone Baby Gone

2007
×
★★★½
Edit this entry  
23
Orlando

Orlando

1992
×
★★★★
Edit this entry  
23
Satan's Slaves

Satan's Slaves

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Thing Called Love

The Thing Called Love

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Thief's Daughter

A Thief's Daughter

2019
×
★★
Edit this entry  
22
I Love You to Death

I Love You to Death

1990
×
★★½
Edit this entry  
21
Dogfight

Dogfight

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ayka

Ayka

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Wolf Creek

Wolf Creek

2005
×
★★
Edit this entry  
16
Holiday

Holiday

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Nina Wu

Nina Wu

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Hounds of Love

Hounds of Love

2016
×
★★★★
Edit this entry  
13
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★½
Edit this entry  
13
Hard Labor

Hard Labor

2011
×
★★★½
Edit this entry  
12
Relic

Relic

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
11
The Beach House

The Beach House

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
The Dead Girl

The Dead Girl

2006
×
★★★★
Edit this entry  
02
Meet the Parents

Meet the Parents

2000
×
★★★½
Edit this entry  
01
Viena and the Fantomes

Viena and the Fantomes

2020
×
★★
Edit this entry