Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Firestarter

Firestarter

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Father Stu

Father Stu

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Antlers

Antlers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
X

X

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dog

Dog

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Morbius

Morbius

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Windfall

Windfall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Blacklight

Blacklight

2022
×
Read the review Edit this entry  
12
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Moonfall

Moonfall

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Home Team

Home Team

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
American Underdog

American Underdog

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Passing

Passing

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spencer

Spencer

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Encanto

Encanto

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
8-Bit Christmas

8-Bit Christmas

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Home Sweet Home Alone

Home Sweet Home Alone

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry