Sort by
  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Four Flies on Grey Velvet

    ★★★

  • I Miss You, Hugs and Kisses

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Lancelot of the Lake

    ★★★

  • X: The Man with the X-Ray Eyes

    ★★★

  • Starman

    ★★★

  • Grand Slam

    ★★★

  • Superman II

    ★★★

  • Penn & Teller Get Killed

    ★★★

  • The Specialists

    ★★★

  • Showgirls

    ★★★

  • Slap Shot

    ★★★

  • One-Armed Boxer

    ★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★

  • Dark Places

    ★★★

  • Dracula and Son

    ★★★

  • The Puzzle of the Red Orchid

    ★★★