Sort by
  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★★

  • Avatar

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Drowning by Numbers

    ★★★★

  • Mynarski Death Plummet

    ★★★★

  • Vera Cruz

    ★★★★

  • Pink Flamingos

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • For All Mankind

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★★

  • Videodrome

    ★★★★

  • Vagabond

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • All That Heaven Allows

    ★★★★

  • Snake Eyes

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★