Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

  • Barbarian

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

  • Elvis

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

  • Jackass Forever

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Home Team

  • Pinocchio: A True Story

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

  • Karen

    ½

  • Cinderella

  • C'mon C'mon

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

  • Titane

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Spine of Night

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Sound of Violence

  • Language Lessons

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Music

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★